iBright – to profesjonalny środek do wybielania zębów

iBright opiniePreparat iBright to przełomowe rozwiązanie, jeśli chodzi o wybielanie zębów. Preparat jest nowoczesny, innowacyjny i pozwala wybielić zęby w domowym zaciszu. Nie trzeba już wydawać pokaźnych kwot na zabiegi wybielające w gabinetach dentystycznych, jakie przy okazji mocno osłabiają szkliwo, wystarczy preparat iBright, który nie tylko sprawi, że zęby staną się bielsze, ale jednocześnie wzmocni nasze zęby. Przede wszystkim jest to preparat, który każdy sam może stosować w dość dogodnej formie. Można bez problemu wybielić zęby nawet o kilkanaście odcieni, a pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodniach, więc jest to rzeczywiście dość imponujący wynik. Preparat iBright nie osłabia szkliwa, wręcz przeciwnie, wzmacnia zęby i dziąsła, nie ma problemu z nadwrażliwością, więc jest to dobre rozwiązanie dla każdej osoby, jaka chce się cieszyć pięknym i szerokim uśmiechem.

 

Skład:
Preparat iBright składa się z wysokiej jakości elementów, takich jak Sodium Perborate, który to składnik działa wybielająco na zęby, dzięki czemu można szybko zauważyć bielszy odcień już po kilku tygodniach stosowania preparatu. Z kolei kryształki wydroksyapatytowe redukują przebarwienia, dzięki czemu mamy do czynienia z jednolitym kolorem uzębienia. Preparat iBright to także gęsty żel gwarantujący większą skuteczność oraz naturalne pH, które nie uszkadza szkliwa.

Dawkowanie:
Kuracja 5-dniowa:
1 dzień – sesja wybielająca, trwająca 30 minut
5 dzień – sesja wybielająca, trwająca 20 minut
Kuracja 7-dniowa
1 dzień – sesja wybielająca, trwająca 30 minut
4 dzień – sesja wybielająca, trwająca 10 minut
7 dzień – sesja wybielająca, trwająca 10 minut
Dokładna instrukcja sesji wybielającej znajduje się w opakowaniu preparatu iBright.

Cena:

Gdzie Kupić? Pamiętaj !!! nie kupuj na allegro itp, to są podróbki jakich wiele, kupuj tylko i wyłącznie prosto od producenta – KLIKNIJ TU i zamów z rabatem prosto od producenta.

Ibright efekty iBright wybielanie zębów

Referencje:
„Jestem przedstawicielem handlowym, więc mój wygląd ma duże znaczenie. Miałem problem z zębami i ich nieładnym wyglądem, szukałem szybkiego i niezbyt drogiego rozwiązania i właśnie tak trafiłem na kurację iBright. Gdy zamówiłem swój zestaw do wybielania, trudno było mi uwierzyć, że to rzeczywiście wystarczy, by wreszcie cieszyć się pięknym, powalającym uśmiechem, a jednak mocno się zdziwiłem. Już po paru dniach zauważyłem pierwsze zmiany w barwie moich zębów, co mogłem sprawdzić na specjalnym wskaźniku. Po pewnym czasie okazało się, że biel moich zębów jest fantastyczna! Teraz uśmiecham się częściej, a kontakty z klientami stały się jeszcze bardziej swobodne i przyjemne. Polecam, zwłaszcza, że preparat nie niszczy szkliwa, więc można go stosować bezpiecznie. Ten preparat potrafi zmienić życie, a przy okazji nie jest kosztowny i można go zamówić przez internet. Polecam bardzo!” Radek, 28 lat, Nysa

„Moje zęby odstraszały. Bałam się uśmiechnąć, nie bywałam na imprezach i unikałam ludzi. Wreszcie zauważyłam, że czas mija, a ja nadal jestem sama. Wiedziałam, że to przez moje żółte zęby i postanowiłam wreszcie wziąć się w garść i coś z tym zrobić. Zamówiłam przez internet iBright, bo chciałam jak najszybciej osiągnąć dobre efekty i nie zawiodłam się. Okazał się, że preparat rzeczywiście jest bardzo skuteczny i każdego dnia podziwiałam doskonałe efekty, jakie mi zapewniał. Dzisiaj cieszę się pięknym, białym uśmiechem. Znacznie częściej pokazuję, że jestem radosna i zadowolona z życia, a nawet spotkałam swojego ukochanego, który przyznał, że zakochał się najpierw w moim uśmiechu. To naprawdę działa! Polecam wszystkim, którzy się wstydzą i żyją w ukryciu. Lepiej zastosować ten preparat i wreszcie zacząć korzystać z życia, teraz się zastanawiam, dlaczego czekałam tak długo!
Paulina, 28 lat, Wrocław”

iBright-zobacz
iBright-zobacz